دکتر محمود ناظمیان » Freelancer » بهترین جراح زیبایی پلک در تهران
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین جراح زیبایی پلک در تهران

یکی از بهترین درمان ها برای رفع افتادگی پلک ها و از بین بردن چین و چروک چشم ، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی است  برای انجام این امر می توانید به بهترین جراح زیبایی پلک در تهران و یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه نمایید.

بلفاروپلاستی می تواند آثار پیری و افزایش سن را در چشمان کاهش دهد و جوانی و شادابی را به چهره تان بازگرداند .

به کمک بلفاروپلاستی یا عمل زیبایی چشم می توانید افتادگی پلک را به صورت کامل از بین ببرید و چهره ی افتاده خود را دوباره زیبا و جوان نمایید .

درمان افتادگی پلک برای چه کسانی توصیه می شود ؟

آیا با افزایش سن دچار افتادگی پلک شده اید؟

آیا به دنبال راهی برای راهی برای زیباتر شدن چشم خود هستید؟

آیا افتادگی چشم ها باعث ایجاد  مشکلاتی در دید شما شده است ؟ با مراجعه به فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می توانید عمل افتادگی پلک را انجام دهید .

درمان افتادگی پلک

با افزایش سن پوست کلاژن خود را از دست می دهد و شروع به افتادگی و چروک شدن می کند. از آنجایی که نازکترین بخش پوست مربوط به پلک و ابرو ها می باشد، این نواحی نسبت به سایر  نواحی سریعتر دچار افتادگی می شوند. البته دلایل دیگری نیز مانند سکته،دیابت، ارث و آسیب دیدن به چشم می تواند عامل افتادگی چشم باشد.

افرادی که به هر دلیل دچار افتادگی یا چروک شدن پوست خود در محدوده پلک می شوند، می توانند عمل افتادگی پلک را انجام دهند.

برخی از نژاد ها به طور مادرزادی دارای پلکی افتاده می باشند. همچنین بر اثر افزایش سن و در اثر عدم مراقبت از پوست اطراف چشم، پلک بالا دچار افتادگی می شود. بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک روشی برای از بین بردن چروک اطراف چشم و لیفت پلک بالا می باشد.

روند درمان افتادگی پلک

در طی این جراحی، جراح متخصص به برداشتن پوست، ماهیچه و چربی اضافه در نواحی اطراف چشم اقدام می نماید. این ضایعات در پلک بالا و پایین گاهی موجب مشکلات بینایی از جمله تاری دید می شوند.با انجام این جراحی پوست اضافه و افتاده پشت پلک به صورت کامل برداشته می شود .

همچنین با بخیه های بسیار ظریفی که در پشت پلک زده می شود هیچ گونه جای برش و اسکاری دیده نخواهد شد . نخ های مورد استفاده برای این جراحی مخصوص بوده و هیچ گونه حساسیت و یا تداخلی با پوست پشت پلک ایجاد نمی نماید . از این رو می توان این جراحی را به خوبی با بهترین نتایج انجام داد .

جراحی معمولاً بهترین راه درمان برای افتادگی پلک می باشد. جراح متخصص معمولاً با برداشتن بخشی از ماهیچه و بافت اطراف چشم که به طور غیر طبیعی بزرگ شده اند، اقدام به لیفت پلک می نماید. با این کار قدرت بینایی شما که پیش تر بر اثر افتادگی پوست اطراف چشم ها تحت تأثیر قرار گرفته بود، بیش تر می شود.

در طول بلفاروپلاستی جراح متخصص ممکن است بنا به خواست مراجعه کننده و در نظر گرفتن تناسب بین اجزاء صورت کمی فاصله میان چشم ها و ابرو ها را تغییر دهد.

در بسیاری از موارد افتادگی پلک می تواند مشکلاتی در دید ایجاد نماید که با عمل زیبایی پلک به خوبی این مشکل برطرف می شود . برای دریافت مشاوره های لازم در این خصوص باید به فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه نمایید .

افراد مناسب برای جراحی بلفاروپلاستی

جراحی زیبایی پلک برای افرادی که به دنبال درمان چین و چروک های اطراف چشم هستند، گزینه مناسبی به نظر می رسد. وجود چربی و چین و چروک اطراف چشم ها بخشی از روند افزایش سن می باشد. اما اگر به دنبال راهی کم دردسر می گردید، بهتر است به بلفاروپلاستی فکر کنید.

کرم ها، تزریقات و لیزر درمانی ها همگی وقت گیر بوده و نیازمند پیگیری جلسات متعدد می باشند. همچنین تمامی این روش ها تأثیر موقتی بر روی پوست دارند. اما جراحی زیبایی پلک در صورتیکه توسط جراح متخصص انجام گیرد، نه تنها دارای کم ترین عوارض می باشد، بلکه نتیجه آن دراز مدت نیز هست.

در صورتیکه افتادگی پلک بالا بینایی شما را تحت تأثیر قرار داده و یا سبب تاری دید شما شده است، شما بهترین گزینه برای انجام جراحی زبایی پلک می باشید.

پرهیز از استعمال دخانیات و نداشتن بیماری های خاص و مضمن عوارض این جراحی را به حداقل می رساند.

چگونه می توان بهترین جراح زیبایی پلک در تهران را پیدا کرد ؟

یکی از دغدغه افرادی که تمایل به انجام جراحی پلک دارند پیدا کردن یک جراح پلک با مهارت است. اینکه چگونه می توان از مهارت یک جراح مطلع شد وپیدا کردن بهترین جراح زیبایی پلک در تهران کار دشواری است اما در ادامه مقاله چند نکته را بیان می کنیم تا بتواند در تشخیص مهارت جراح به شما کمک کند :

 تعداد بالای عمل های جراحی

شما می توانید از طریق مختلف بررسی کنید که دکتر مد نظر شما چند عمل جراحی پلک داشته است. تعداد بالای جراحی های موفق نشانه مهارت بالای پزشک می باشد.

نمونه های جراحی موفق

علاوه بر تعداد عمل های  که پزشک مد نظر شما انجام داده، کیفیت آن جراحی ها نیز اهمیت دارد. برای اطلاع از کیفیت کار پزشک می توانید با بیماران آن ارتباط برقرار کنید و یا در تصاویر عمل هایی که انجام داده است به تمام جزئیات دقت کنید .

داشتن بیماران خارجی

داشتن بیمار خارجی نشان دهنده کیفیت بالای کار پزشک است. یعنی بقدری کار خود را با مهارت انجام می هد که از دیگر کشور ها نیز به این پزشک اعتما کرده اند.

 جراحی زیبایی پلک و لیفت ابرو

برخی اوقات ممکن است جراحی زیبایی پلک به منظور افزایش تأثیر جراحی با سایر عمل ها ترکیب شود. به طور مثال ممکن است احتیاج باشد بلفاروپلاستی با لیفت ابرو همراه باشد. این اقدام در بیش تر مواقع نتیجه عمل را زیباتر می کند.

به طور معمول تنها یکبار در زندگی هر فرد احتیاج به بلفاروپلاستی می باشد. اما در صورتیکه از نتیجه عمل راضی نبودید و یا خواهان اضافه کردن عمل دیگری بودید، می توانید عمل ترمیمی جراحی زیبایی پلک را امتحان نمایید.

بهترین و ماندگارترین گزینه برای درمان افتادگی پلک، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی می باشد. در صوریکه جراحی زیبایی پلک توسط جراح متخصص انجام گیرد، می تواند کم ترین عارضه را داشته باشد.

برچسب ها:
دکتر محمود ناظمیان

دکتر محمود ناظمیان

دکتر محمود ناظمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از سال ۸۶ در رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بوده است و در سال های ۹۰ الی ۹۲ به عنوان جراح عمومی در شهر مهریز یزد خدمت کرده است.

دکتر ناظمیان در سال ۱۳۹۲ در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی، زیبایی فک و صورت، دست و میکروسکوپی، تحصیل و به مدت ۳ سال در بیمارستان ۱۵ خرداد تهران طبابت کرده است.

ایشان اکنون به عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک به انجام عمل های زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی، پروتز، لیفت و کوچک کردن سینه ها، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی، براکیوپلاستی و … می پردازد.

مقالات مرتبط
لیفت پیشانی و ابرو

لیفت پیشانی و ابرو

لیفت پیشانی به منظور بازگرداندن ظاهر جوان پوست پیشانی که به دلایل مختلف مثل اثرات نیروی جاذبه بوجود آمده و همچنین تنگ کردن بافت نرم پیشانی، پلک فوقانی و ابروها استفاده می شود.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + چهار =