دکتر محمود ناظمیان » لاغری و پیکر تراشی » بهترین جراح لیفت ران در تهران
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح لیفت ران در تهران

لیفت ران

لیفت ران، از جمله روش های جراحی است که با هدف برداشت پوست اضافی از قسمت داخلی ران انجام می شود. معمولا پوست اضافی این ناحیه در پی کاهش وزن های شدید و افتادگی پوست ایجاد می شود. برای این اقدام می توانید به  دکتر محمود ناظمیان  فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه نمایید.

چه افرادی می توانند از مزایای لیفت ران بهره مند شوند؟

در صورتی که ورزش و رژیم غذایی به منظور کاهش وزن، کمکی به فرم دهی بهتر و سفت شدن ران ها نکرده باشد، می توان از مزایای لیفت ران بهره مند شد. افرادی که خواهان انجام این روش هستند، باید:

به وزن بدنی ایده آل و به نسبت ثابتی رسده باشند.
– چربی و پوست اضافی در قسمت داخلی و یا خارجی ران داشته باشند.در حقیقت این جراحی برای افرادی در نظر گرفته می شود که پوست ناحیه ران شل و آویزان شده است .
– از لحاظ بدنی در سلامت کامل بوده و مبتلا به بیماری و یا شرایط خاصی که دوره نقاهت را تحت تاثیر قرار می دهد، نباشند.
– از استعمال سیگار و دخانیات دوری کنند.
– انتظارات منطقی و واقع بینانه ای از نتیجه جراحی داشته باشند.
– سبک زندگی سالم و رژیم غذایی مناسب داشته باشند.

توصیه ما این است که حتما قبل از انجام جراحی لیفت ران، با جراح پلاستیک و زیبایی  و یا  بهترین جراح لیفت ران در تهران مشورت داشته باشید.

قبل از جراحی لیفت ران، چه آمادگی و مراقبت هایی نیاز است؟

پیش از انجام جراحی، پزشک به بررسی سلامت جسمانی و سوابق پزشکی بیمار می پردازد. فرم بدنی باید به طور کامل مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد، گاهی نیاز به تصویربرداری های سه بعدی می باشد.
حتما باید با پزشک در خصوص روش ها و گزینه های جراحی، مزایا و یا عوارض احتمالی صحبت شود.
معمولا از بیمار خواسته می شود، مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپیرین و یا ژلوفن، مکمل های گیاهی و ویتامین ها را کنار بگذارد. چرا که این قبیل داروها احتمال خونریزی را افزایش می دهند. سابقه هر گونه ابتلا به حساسیت دارویی باید بررسی شود.

از جراحی لیفت ران چه انتظاراتی می توان داشت؟

لیفت ران، جراحی سرپایی نیست و تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. الگوهای برش با توجه به میزان اصلاح و اولویت های بیمار و پزشک زده خواهد شد. یکی از شایع ترین تکنیک ها، شامل برشی است که از ناحیه کشاله ران آغاز و تا سمت داخل ران ادامه پیدا می کند. بافت های زیرین نیز کشیده می شوند و پوست نیز کمتر خواهد شد که نتیجه آن داشتن ران سفت و محکم خواهد بود.

لیفت ران به دو روش انجام می شود:

– لیفت ران مدیال (داخلی)

در این روش، پوست و چربی اضافی از قسمت بالا و داخل ران برداشته می شود تا این ناحیه، فرم سفت تری پیدا کند. جهت انجام این روش، نیاز به ایجاد برش عمودی در قسمت داخل ران می باشد.

– لیفت ران استاندارد

این روش، با برداشت پوست افتاده و چربی و فرم دهی بهتر قسمت بالای ران همراه می باشد. معمولا کاهش وزن، افتادگی پوست را به همراه خواهد داشت. جهت انجام این روش، نیاز به برش های افقی و عمودی می باشد.

دوره نقاهت و مراقبت های بعد از لیفت ران

بعد از اتمام جراحی، پانسمانی بر روی برش قرار می گیرد. پانسمان مخصوص دیگری بر روی ناحیه گذاشته می شود تا از میزان التهاب و ورم کاسته شود.
لوله ای به طور موقت و به منظور جمع آوری خون و مایعات اضافی، زیر پوست قرار می گیرد.
بخیه ها بعد از گذشت چند ماه جذب می شوند. اگر نیاز به کشیدن بخیه ها باشد، بیمار باید دو تا سه هفته بعد از جراحی، به مطب مراجعه کند.
مهم است که در طول سپری شدن دوره نقاهت، فردی از اعضای خانواده، بیمار را در انجام کارها یاری برساند.
بیمار معمولا هفت تا ده روز بعد از جراحی می تواند به محل کار خود برگردد. در طول این مدت، بیمار باید در وضعیت درازکش و یا ایستاده باشد تا به تسریع روند بهبودی کمک شود.
به مرور زمان از شدت التهاب و ورم کاسته می شود، که البته ممکن است چند ماه طول بکشد.
در بسیاری از موارد، جراحی لیفت ران، دوره نقاهت چهار تا شش هفته ای را به همراه خواهد داشت.

دوره نقاهت بعد از لیفت ران

دوره نقاهت بعد از لیفت ران

نکات مهم : 

بعد از جراحی فرد باید برای مدت حداقل 6 هفته از جوراب واریس و یا گن مخصوص بعد از جراحی لیفت ران استفاده نماید ، تا فرم بهتری به ران ها بعد از جراحی داده شود. 

در زمان خواب و یا استراحت نیاز است تا بعد از جراحی لیفت ران ، از یک بالشت نرم برای بالا نگهداشتن پاها از روی زمین استفاده نمایید . در حقیقت پوزیشن فرد باید در حالتی باشد که در زمان استراحت و خواب پاها از بدن مقداری بالاتر قرار بگیرند .

نتایج جراحی لیفت ران

نتایج لیفت ران، بلافاصله بعد از جراحی مشخص می شود. با این حال، ممکن است چند ماه طول بکشد تا بیمار به نتایج دلخواه خود برسد.
به مرور، شاهد بهبود جای بخیه ها و اسکارها خواهیم بود.
نکته ای که در پایان باید به آن اشاره کنیم این است که بالا رفتن سن می تواند اثر خود را روی بدن بگذارد و از سفت بودن قسمت های مختلف بدن کاسته شود. با این حال، می توانیم بگوییم که لیفت ران، نتایج به نسبت دائمی را به همراه خواهد داشت.
Source: https://my.clevelandclinic.org/cosmetic-plastic-surgery/procedures/thigh-lift#overview-tab

دکتر محمود ناظمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از سال ۸۶ در رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بوده است و در سال های ۹۰ الی ۹۲ به عنوان جراح عمومی در شهر مهریز یزد خدمت کرده است.

دکتر ناظمیان در سال ۱۳۹۲ در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی، زیبایی فک و صورت، دست و میکروسکوپی، تحصیل و به مدت ۳ سال در بیمارستان ۱۵ خرداد تهران طبابت کرده است.

یشان اکنون به عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک به انجام عمل های زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی، پروتز، لیفت و کوچک کردن سینه ها، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی، براکیوپلاستی و … می پردازد.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *