دکتر محمود ناظمیان » لاغری و پیکر تراشی » پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک

پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک، شیوه ای است که در آن سلول های چربی اضافی بدن که موجب افزایش وزن و سایز اندام های مختلف شده اند، از طریق امواج اینفراسونیک از هم گسسته و به حالت مایع درمی آیند. در عمل لیپوماتیک، چربی های اضافه بدن پس از تبدیل شدن به مایع، از طریق لوله های باریک کانولا با حرکت های چرخشی از بدن خارج خواهند شد.

پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک

از بین بردن چربی از طریق این شیوه، کمترین میزان خونریزی را به دنبال خواهد داشت و به عروق و بافت سلولی هیچ آسیبی وارد نمی شود. از آن جایی که در روش پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک حرارت دهی انجام نمی شود، علاوه بر آنکه خطر سوختگی پوست وجود ندارد چربی های تخلیه شده از بدن نیز مجددا می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و آن ها را در قسمت های دیگر بدن مانند جای خط اخم و لبخند یا در پستان و لگن تزریق نمود تا پس از انجام عمل، اندام ایده آل تری به دست آید.

چرا پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک؟

این روزها متاسفانه به دلیل تغییر سبک زندگی و تغذیه، رعایت اصول سالم زیستن دشوار شده و افراد بسیاری دچار مشکلات اضافه وزن می شوند. چرا که در دوران کنونی، تحرک فیزیکی عموم افراد، بسیار کاهش یافته و در بیشتر زمان های شبانه روز در حالت نشسته به سر می برند.

از سویی دیگر افزایش مشغله ها باعث روی آوردن هر چه بیشتر مردم به غذاهای پرچربی و پرکالریِ فست فودی شده است.

بیشتر بخوانید
لیپوماتیک غبغب در تهران

به همین دلایل، افراد بسیار زیادی با مشکلات چاقی و اضافه وزن درگیر و به دنبال راهی ایده آل و کم عارضه برای از بین بردن چربی های اضافی و رسیدن به اندام ایده آل هستند.

در روش پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک، نیازی به بستری بیمار نیست و ریکاوری پس از عمل، بسیار کوتاه مدت است و بیمار پس از انجام عملی دو یا سه ساعته با خستگی و درد بسیار کمتر نسبت به سایر روش ها به سرعت به زندگی عادی بازمی گردد و فعالیت های خود را از سر می گیرد و درگیر دوران نقاهت طولانی مدت نخواهد شد.

برای ارتباط با دکتر محمود ناظمیان می توانید از طریق روش های زیر اقدام فرمایید:
02188201417 و 02188207691 و 09361953888

یک نکته مهم در رابطه با عمل جراحی لیپوماتیک

پیکرتراشی مدرن به روش لیپوماتیک، شیوه ای بدون عارضه برای کاهش سایز افرادی است که دچار چاقی و اضافه وزن مفرط هستند. البته ناگفته نماند که این روش برای افرادی که اضافه وزن کمی دارند و با ورزش و رژیم مناسب می توانند در زمانی کوتاه به وزن ایده آل دست یابند، توصیه نمی شود.

مزایای عمل لیپوماتیک

 • یکنواختی چربی در زیر پوست و عدم تجمع در نقطه ای خاص
 • درد و خستگی بسیار کمتر نسبت به سایر روش ها
 • عدم نیاز به بیهوشی و انجام عمل از طریق بی حسی موضعی
 • کاهش بسیار زیاد خطر التهاب و آمبولی چربی
 • بدون نیاز به بستری در بیمارستان
 • لاغری دائمی و کاهش شش تا هشت کیلو چربی در یک جلسه
 • بازگشت سریع به فعالیت های عادی زندگی پس از عمل و نقاهت بسیار کوتاه
 • سفت تر شدن پوست بعد از عمل؛ لیپوماتیک برخلاف لیپوساکشن که به مرور باعث افتادگی پوست خواهد شد، پوست را پس از عمل سفت تر و شاداب تر خواهد کرد.
بیشتر بخوانید
بهترین جراح پلاستیک در جردن

عوارض عمل لیپوماتیک شکم و پهلو

عوارض عمل لیپوماتیک پهلو و شکم تنها در دو صورت رخ خواهد داد. اول آنکه کاندیدای عمل، گزینه مناسبی نباشد. به این معنی که آن فرد بهتر است تحت عمل لیپوماتیک قرار نگیرد.

دوم آنکه پزشک متخصصی که قرار است عمل پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک را انجام دهد، تبحر کافی را در این زمینه نداشته باشد.

پس بهتر است که در صورتی که قصد انجام عمل جراحی لیپوماتیک و از بین بردن چربی های اضافی بدن تان را دارید، به دنبال بهترین جراح پلاستیک باشید.

مثلا اگر در تهران زندگی می کنید حتما به سراغ بهترین جراح پلاستیک تهران بروید تا از ایمن بودن عمل جراحی که انجام خواهد پذیرفت اطمینان کامل داشته باشید.

چرا که علیرغم ایمن بودن عمل پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک و مورد تایید قرار گرفتن آن از سوی سازمان FDA  آمریکا، در صورت حاذق نبودن جراح پلاستیک، عوارض مختلفی رخ دهد که در ادامه می توانید مطالعه نمایید.

 • بروز خطا از سوی پزشک به علت خستگی یا عدم تبحر کافی
 • عدم تقارن در اندام ها
 • کوفتگی و گود رفتگی های غیرطبیعی
 • بروزعفونت بیمارستانی

*یک نکته مهم: افراد مبتلا به دیابت، فشارخون بالا، ناراحتی های قلبی و عروقی، پیش از انجام عمل جراحی پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک، حتما با پزشک متخصص خود مشورت نمایید.

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

هزینه عمل لیپوماتیک با توجه به برخی از پارامترها متغیر است.

 • ناحیه جراحی

یکی از عوامل تاثیرگذارنده بر قیمت عمل پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک، ناحیه ای است که تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو با هزینه انجام این عمل در ناحیه ران متفاوت خواهد بود.

 • حجم چربی انباشته شده در ناحیه جراحی
بیشتر بخوانید
بهترین جراح لیپوساکشن

طبیعتا هرچه حجم چربی انباشته شده در ناحیه ای که تحت عمل جراحی لیپوماتیک قرار خواهد گرفت بیشتر باشد، درنتیجه پزشک باید وقت بیشتری را صرف کند که این مساله باعث افزایش هزینه عمل خواهد شد.

 • کیفیت تجهیزات کلینیک و مهارت پزشک

پیش از انجام عمل پیکرتراشی مدرن با لیپوماتیک، سعی کنید که حتما از پیشرفته و مجهز بودن تجهیزات پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک تان اطمینان حاصل کنید تا این عمل برای شما بدون عوارض اتفاق بیفتد.

دکتر محمود ناظمیان فوق تخصص پلاستیک و زیبایی، عمل لیپوماتیک را با روشی پیشرفته و مدرن برای تخلیه چربی های اضافی بدن به منظور فرم دهی و پیکرتراشی با کمترین عوارض جانبی انجام می دهد.

شما می توانید پس از انجام عمل از سوی این فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران، یک عمل بسیار خوب و رضایت بخش را پشت سر بگذارید. چرا که این دکتر حاذق، با به کارگیری متدهای روز علمی دنیا، در حین عمل، مانع از بین رفتن بافت عروقی و سلولی شما خواهد شد و چربی های تخلیه شده را می توانید برای زیباسازی اندام دیگرتان به کار ببرید.

کلام آخر

عمل جراحى لیپوماتیک اگر در کلینیک‌ها و مطب‌هاى پوست و مو انجام پذیرد عمل پرریسکی خواهد بود. بنابراین، لیپوماتیک تنها باید در مراکز جراحی محدود و بیمارستان‌ها و توسط پزشک فوق تخصص جراحى پلاستیک و زیبایی صورت گیرد.

دکتر محمود ناظمیان هم اکنون، با بهره گیری از دستگاه‌های پیشرفته و متدهای مدرن جراحى لاغرى خطرات این نوع جراحی به حداقل خود خواهد رساند.

برچسب ها:
دکتر محمود ناظمیان

دکتر محمود ناظمیان

دکتر محمود ناظمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از سال ۸۶ در رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بوده است و در سال های ۹۰ الی ۹۲ به عنوان جراح عمومی در شهر مهریز یزد خدمت کرده است.

دکتر ناظمیان در سال ۱۳۹۲ در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی، زیبایی فک و صورت، دست و میکروسکوپی، تحصیل و به مدت ۳ سال در بیمارستان ۱۵ خرداد تهران طبابت کرده است.

ایشان اکنون به عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک به انجام عمل های زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی، پروتز، لیفت و کوچک کردن سینه ها، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی، براکیوپلاستی و … می پردازد.

آخرین دیدگاه‌ها

مقالات مرتبط
بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

این جراحی به منظور حذف نواحی اضافی شکم و پهلو توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران صورت می گیرد. اما چه افرادی نیازمند این جراحی هستند؟ بسیاری از افراد به دلیل …

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *