تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه یکی از بهترین خدمات بعد از انجام جراحی لیپوماتیک تزریق چربی به سینه می باشد که می تواند با فرم ایده آل و زیباتری نسبت به گذشته همراه باشد .

به کمک این روش می تونید فرم سینه را تغییر دهید و حجم بیشتری ایجاد نمایید . تزریق چربی به سینه می تواند عدم قرینگی سینه ها را نیز بر طرف نماید و در نهایت با یک ظاهر کاملا طبیعی باعث افزایش حجم و تغییر فرم سینه ها می شود .

روش تزریق چربی در سینه

برای تزریق چربی در سینه نیاز است که ابتدا از قسمت های مشخصی از بدن مانند شکم و یا پهلو ها مقداری چربی که مورد نیاز است را بیرون بکشید و این اقدام توسط دستگاه لیپوساکشن و یا لیپوماتیک قابل انجام است .

لیپوماتیک چیست ؟

لیپوماتیک یک دستگاه بسیار حرفه ای و هوشمند است که می تواند به صورت کاملا موضعی چربی های بدن را بیرون بکشد . این دستگاه مجهز به یک میله ی فلزی نازک سات که با ایجاد یک شکاف بسیار کوچک وارد بدن می شود . زمانی که این میله وارد شکم و یا پهلو و یا سایر قسمت های بدن می شود با ایجاد ارتعاش و لرزش های بسیار سریع چربی را از لایه های زیرین پوست به بیرون می مکد . حالت مکنده ی این میله باعث می شود که حجم قابل توجهی از چربی ها به صورت هم زمان خرد شده و بعد به مخزن مخصوص و استریلی که به این دستگاه مجهز است انتقال یابد .

از لیپوماتیک می توان به عنوان یکی از بهترین روش ها و سریع ترین روش ها برای لاغری موضعی بدن استفاده نمود . این روش جراحی که در حقیقت پیکر تراشی نام دارد  می تواند مزایای بسیار ویژه ای از جمله لاغری و فرم دهی به اندام را در پی داشته باشد .

 

بسیاری از افراد همزمان با فرم دهی به اندام از طریق لیپوماتیک تمایل به انجام جراحی پیوند چربی در باسن و یا سینه را دارند. به همین منظور معمولا با تخلیه چربی شکم و پهلو ها ، حجم سینه و یا باسن را بیشتر نموده و در اصطلاح اندام ساعت شنی را ایجاد می نمایند .

 

پیوند چربی به اندام های بدن

برای تزریق چربی به سایر قسمت های بدن ، همانطور که بیان شد نیاز است تا از بدن خود فرد میزان مشخصی چربی ساکشن بشود، این چربی ها بعد از تصفیه و آماده سازی از طریف همین دستگاه لیپوماتیک قابل انتقال به سینه و یا باسن می باشد .

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه می تواند نتایج بسیار ایده آلی را به همراه داشته باشد ، عدم نیاز به برش و یا شکاف در سینه و طبیعی بودن سینه بعد از جراحی یکی از مهم ترین مزایای این اقدام است که باعث می شود این روش بسیار محبوب و پر طرفدار باشد .

این جراحی با ایجاد یک شکاف بسیار کوچک به اندازه ی میله ی دستگاه لیپوماتیک آغاز می شود . جراح به خوبی و با دقت بسیار مقدار مشخصی از چربی را در قسمت های خاص سینه تزریق می نماید تا فرم ایده آل و زیبایی ایجاد شود . سینه ها باید کاملا قرینه و یک شکل باشند و سایز آن ها باید هم اندازه باشد . در افرادی که دچا عدم قرینگی در سینه ها می باشند نیز باید این مورد مد نظر قرار بگیرد که در سینه ی بزرگ تر چربی کم تری تزریق شود .

تزریق چربی به سینه برای چه افرادی مناسب است ؟

این جراحی برای افرادی مناسب است که :

  • با مقداری کاهش وزن دچار افتادگی مختصری در ناحیه سینه شده اند .
  • سینه های کوچکی دارند در حالی که چربی شکم و پهلو هایشان زیاد است .
  • فرم سینه آن ها دچار تداخل بوده و غیر قرینه می باشد .
  • تمایلی به استفاده از جراحی پروتز سینه ندارد .
  • از جای بخیه و برش در جراحی ناراضی خواهد بود

 

 

Avatar

دکتر محمود ناظمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از سال ۸۶ در رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بوده است و در سال های ۹۰ الی ۹۲ به عنوان جراح عمومی در شهر مهریز یزد خدمت کرده است.

دکتر ناظمیان در سال ۱۳۹۲ در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی، زیبایی فک و صورت، دست و میکروسکوپی، تحصیل و به مدت ۳ سال در بیمارستان ۱۵ خرداد تهران طبابت کرده است.

یشان اکنون به عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک به انجام عمل های زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی، پروتز، لیفت و کوچک کردن سینه ها، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی، براکیوپلاستی و … می پردازد.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *