مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

تزریق چربی

تزریق چربی

یکی از روش هایی که برای فرم دهی و ایجاد برجستگی در اندام های مختلف بدن و صورت انجام می گیرد، استفاده از چربی طبیعی بدن می باشد. تزریق چربی یا پیوند چربی یک تکنیک بسیار کارآمد و البته بدون عارضه می باشد که می‌تواند شما را به اندام ایده آل و یا چهره ایده آل برساند. این اقدام حتما باید توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی انجام شود ،  تزریق چربی یکی از روش های زیبایی میباشند که تقریبا کم تهاجم بوده و نیازی به ایجاد برش در اندام های مختلف بدن می باشد.

موارد کاربرد تزریق چربی توسط  دکتر محمود ناظمیان 

به طور کلی تزریق چربی در قسمت هایی از صورت و بدن انجام می شود که شامل موارد زیر است :

  • تزریق چربی در گونه
  • تزریق چربی در صورت
  • تزریق چربی در سینه
  • تزریق چربی در باسن
  • تزریق چربی در دست
  • و غیره

تزریق چربی در صورت

برای تزریق چربی در قسمت های مختلف صورت نیاز است و از نواحی که دارای چربی بیشتری هستند، استفاده شود . در حقیقت چربی از ناحیه شکم و یا پهلو بیرون کشیده می شود و در یک مخزن استرلیزه نگهداری خواهد شد. برای پیوند چربی به صورت این چربی ها که زنده ، سالم و قابل انتقال می باشند از طریق سرنگ های مخصوص برای تزریق در صورت آماده می شوند.

تزریق باید به گونه‌ای باشد که چهره دارای زاویه ای  کاملا هماهنگ و  ایده آل بشود .همچنین برای تزریق چربی در گونه ها باید به صورت کاملا قرینه این اقدام انجام شود.

تزریق چربی در گونه

برای تزریق چربی در گونه نیاز است تا نسبت به سایر اعضای صورت مانند فرم چشم ها اندازه بینی و استخوان بندی چهره توجه ویژه ای شود، با ایجاد تناسب بین اعضای مختلف صورت می توان برجستگی ایده آل و زیبایی به گونه ها ایجاد نمود. البته می توان از پروتز گونه برای ایجاد برجستگی لازم نیز استفاده کرد . گونه های برجسته و زیبا تاثیر بسزایی در جوانسازی و فرم دهی چهره خواهد داشت تزریق چربی در گونه یک تکنیک بسیار کارآمد و پر طرفدار می باشد که  فرد را با تغییرات بسیار ایده‌آل همراه می سازد.

تزریق چربی در باسن

یکی از تکنیک هایی که می تواند برای فرم دهی به اندام‌ها کاربرد فراوانی داشته باشد تزریق چربی به باسن می باشد تزریق چربی به باسن فرم گرد و پر تری نسبت به گذشته به نواحی باز نخواهد داد.

تزریق چربی در باسن یک جراحی بسیار ایده آل برای افرادی است که دارای برجستگی باسن نمی باشند در این اقدام چربی های شکم و پهلو بیرون کشیده شده و به قسمت هایی از باسن انتقال می یابد ،نتیجه این جراحی فرم ایده آل ، کمر باریک تر و باسن برجسته تر خواهد بود .

این جراحی که بسیار پرطرفدار است می توانند اندام بسیار زیبا و طبیعی را در پی داشته باشد البته روش های دیگری مانند پروتز باسن مورد استفاده قرار می گیرد اما تزریق چربی با نتیجه ای طبیعی‌تر همراه خواهد بود.

امروزه روشهای بسیار نوین و تکنیک های بسیار کارآمد برای از بین بردن افتادگی صورت و ایجاد جوان سازی ارائه شده اند برای انجام جوانسازی صورت نیاز به مراجعه به فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد با مراجعه به جراح زیبایی می توانید مشاوره های لازم در خصوص انجام جراحی های مختلف و ایجاد جوانسازی و زیبایی را دریافت نمایید .همچنین می توانید از جراحی های پیکرتراشی لاغری با لیپوماتیک جراحی پلک جراحی  پروتز چانه  زاویه سازی صورت لیپوماتیک شکم و پهلو استفاده نمایید تا احساس بهتر و خوشایند تری نسبت به چهره و اندام خود داشته باشید.

تزریق چربی در دست

همان طور که بیان شد از تزریق چربی در جوانسازی استفاده های بسیاری می شود.

یکی از تکنیک هایی که برای از بین بردن پیری پوست دست و افتادگی آن استفاده می شود، تزریق چربی در دست می باشد می توان افتادگی پوست آن را به خوبی جبران نمود و دستهای چروک و لاغری که در اثر گذر زمان دچار تغییرات بسیاری شده اند جوان سازی بشود.

مزایای تزریق چربی

این روش کم تهاجم بوده و مخاطره ای برای فرد متقاضی در پی نخواهد داشت همچنین انجام این جراحی بدون خطر است زیرا چربی های تزریق شده بافتی سازگار با بدن دارند و امکان بروز عفونت و یا عدم سازگاری با بدن وجود نخواهد داشت .حساسیت در این روش دیده نخواهد شد چرا که چربی ها از بدن خود فرد تهیه می شوند.

تزریق چربی کمک بزرگی در جوانسازی اندام و صورت خواهد داشت زیرا در کمترین زمان با کمترین میزان نقاهت می تواند اهداف شما را میسر سازد.

با تزریق چربی نیازی به ایجاد برش و یا استفاده از روش های پر تهاجمی نیست و دوره نقاهت بعد از عمل کوتاه خواهد بود .

 

دکتر محمود ناظمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از سال ۸۶ در رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بوده است و در سال های ۹۰ الی ۹۲ به عنوان جراح عمومی در شهر مهریز یزد خدمت کرده است.

دکتر ناظمیان در سال ۱۳۹۲ در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی، زیبایی فک و صورت، دست و میکروسکوپی، تحصیل و به مدت ۳ سال در بیمارستان ۱۵ خرداد تهران طبابت کرده است.

ایشان اکنون به عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک به انجام عمل های زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی، پروتز، لیفت و کوچک کردن سینه ها، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی، براکیوپلاستی و … می پردازد.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
آشنایی با تزریق ژل به لب

آشنایی با تزریق ژل به لب

لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده ،ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد. تزریق ژل لب می تواند برای رفع این

دانستنی های تزریق ژل گونه

دانستنی های تزریق ژل گونه

تزریق ژل یک روش کم تهاجمی به منظور رفع چین و چروک ، خطوط خنده و خط اخم نیز می باشد و هم چنین با برجسته کردن لب و گونه این نواحی را شاداب و جوان می کند

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

هدف از تزریق چربی بازگرداندن این حجم از دست رفته به نواحی صورت از جمله زیر فک، منطقه غبغب گردن برجسته کردن لب ها، گونه ها ، و همچنین به اطراف بینی و خط اشک و …

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *