دکتر محمود ناظمیان » جراحی زیبایی بینی » جراحی بینی طبیعی در تهران
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

جراحی بینی طبیعی در تهران

عمل جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی یکی از عمل های زیبایی است که امروزه طرفداران بسیاری دارد ، پیش از این بینی های فانتزی و نیمه فانتزی علاقمندان بیشتری نسبت به بینی های طبیعی داشت اما امروزه افراد بسیار زیادی در زمان مراجعه خواهان نتیجه ای طبیعی از جراحی زیبایی بینی می باشند .

جراحی بینی طبیعی از رایج ترین جراحی های زیبایی در تمامی دنیا می باشد که می تواند تاثیرات به سزایی در فرم کلی چهره ایجاد نماید .

خصوصیات بینی طبیعی

بینی طبیعی دارای یک قوس استاندارد بوده و با توجه به استاندارهای زیبایی شناسی باید متوازن و هماهنگ با سایر اجزای صورت باشد .

دقت جراح برای حفظ راحتی تنفس و عدم به وجود آمدن مشکلات تنفسی از مهم ترین مواردی است که باید برای جراحی زیبایی بینی مد نظر قرار بگیرد چرا که بینی نقش به سزایی در بویایی و نفس کشیدن ما دارد ، اگر قرار باشد که نفس کشیدن ما قربانی زیبایی بینی بشود بعد از گذشت چند مدت از جراحی فرد دچار پشیمانی می شود . بنابراین مهم ترین اصل در جراحی زیبایی بینی رفع مشکلات تنفسی در افراد مبتلا ، و حفظ راه های تنفسی در افراد غیر مبتلا می باشد  . بینی طبیعی فرم ایده آل و مناسبی دارد و به گونه ای می باشد که کمتر کسی متوجه انجام جراحی زیبایی بینی بر روی آن بشود ، جراح تمامی تلاش خود را می کند که تیغه های بینی اندازه ی مناسب داشته باشد و پره های بینی نیز در محل مناسب قرار بگیرد .

قوس زیاد و بینی و سربالا بودن آن در بینی های فانتزی و یا نیمه فانتزی مورد استفاده قرار میگیرد ، که تراش استخوان و غضروف بینی برای جراحی بینی به صورت طبیعی به عهده پزشک خواهد بود .

روش جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی با روش های مختلف و تکنیک های منحصر به فرد جراح انجام می شود و طی آن :

  • سایز بینی متناسب با سایر اجزای صورت تغییر می کند 
  • قوز بینی به طور کامل از بین میرود و قرم پل بینی اصلاح می شود . 
  • اگر افتادگی در نوک بینی وجود داشته باشد به خوبی بر طرف می شود .
  • سوراخ های بینی متقارن می شود و اگر پهن و سربالا باشد فرم ایده آل به آن داده می شود 
  • تقارن بینی حفظ می شودو متناسب با فرم چهره تغییرات کلی داده می شود .

مشاوره قبل از جراحی بینی

در مشاوره قبل از جراحی بینی فرد متقاضی یه جراح مراجعه نموده و جراح با توجه به مواردی مانند

  • نوع بینی
  • ساختار بینی
  • فرم بینی

مشاوره های لازم در خصوص نتیجه جراحی بینی را اعلام می نماید. در طول این جلسه مشکلات ظاهری و باطنی بینی بررسی می شود و البته جراح با در نظر گرفتن خواسته ی فرد متقاضی میزان موفقیت جراحی را به صورت نسبی اعلام می نماید .

دکتر محمود ناظمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران، با استفاده از جدیدترین روش ها و دستگاه های پزشکی آماده ی ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد.
جهت تماس و برقرای ارتباط می توانید با شماره 09361953888  تماس حاصل فرمایید.

صفحه اینستاگرام دکتر محمود ناظمیان

 

بیشتر افرادی که تمایل به داشتن بینی های طبیعی دارند می توانند در طول این جلسه خواسته ی خود را به جراح اعلام نمایند، در هر صورت هدف نهایی جراح و فرد متقاضی این است که بینی به گونه ای جراحی شود که تناسب اجزای صورت بهم نخورد و البته فرم بینی به شکلی تغییر کند که فرد زیباتر و جذاب تر شود.

رسیدن به نتیجه دلخواه با جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی تاثیر زیادی در داشتن یک ظاهر زیبا خواهد داشت ، برای ایجاد یک تغییر بزرگ جراحی بینی گزینه ی مناسبی است اما به شرطی که شما شرایط عمل بینی را داشته باشید، زمانی که شما از بهترین جراح بینی در تهران برای انجام عمل زیبایی بینی کمک بگیرید، می توانید به نتیجه ی مطلوبتان دست یابید . در نظر گرفتن شرایط فرد متقاضی و تکنیک های حین جراحی می تواند در رسیدن به نتیجه دلخواه نقش مهمی داشته باشد. افرادی که برای جراحی بینی طبیعی مراجعه می نمایند خواستار یک بینی خوش فرم و کاملا نرمال هستند که هیچ گونه ردی از جراحی به صورت چشمگیر را به جا نگذاشته باشد .

جراح همواره یاآوری میکند که هدف اصلی از جراحی بینی تنها برای زیبایی بینی مد نظر قرار نمی گیرد و تارگت اصلی آن ایجاد یک هارمونی بین اجزای صورت است که بسیار متوازن و استاندارد می باشد . اگر بیماران به خوبی این مطلب را درک نمایند با رضایتمندی کاملی از نتیجه جراحی همراه خواهند بود .

جراحی بینی طبیعی برای بینی گوشتی

بینی های گوشتی دارای غضورف های ضعیف و پوست ضخیمی هستند که به سختی تغییرات ایجاد شده بر روی غضروف ها را نشان میدهند، تکنیک های بسیاری برای جراحی بینی گوشتی ارائه می شود که البته به تبحر و تخصص و تجربه جراح بستگی دارد ، در صورتی که غضروف های بینی گوشتی به خوبی تقویت شوند ، می توان فرم ایده آل و مناسبی را به آن بخشید، نتیجه ی جراحی بینی گوشتی معمولا طبیعی بوده و با توجه به ساختار کلی چهره ، سوراخ و پره های بینی در جایگاه مناسب قرار میگیرند و همچنین تیغه ی بینی به طور کاملا متوازن و زیبایی فرم دهی می شود . معمولا بینی های گوشتی گزینه های مناسبی برای جراحی بینی فانتزی و یا عروسکی نمیباشند زیرا همانطور که بیان شد برای داشتن یک بینی کوچک و سر بالا نیاز به پوست نازک بینی و غضروف های محکم می باشد .

جراحی بینی طبیعی برای بینی استخوانی

بینی های استخوانی  گزینه های مناسبی برای عمل زیبایی بینی می باشند، بینی های استخوانی دارای غضروف های بسیار محکم و البته پوست نسبتا نازک می باشند که همین مزیتی برای نمایش تغییرات ایجاد شده برروی تیغه و نوک بینی می باشد .

بینی های استخوانی پایه های مناسبی برای جراحی بینی به صورت فانتزی و یا عروسکی هستند و در صورتی که فرد تمایل به داشتن بینی طبیعی داشته باشد می توان ساختار آن را کاملا طبیعی و زیبا دچار تغییر نمود .

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:
دکتر محمود ناظمیان

دکتر محمود ناظمیان

دکتر محمود ناظمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از سال ۸۶ در رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بوده است و در سال های ۹۰ الی ۹۲ به عنوان جراح عمومی در شهر مهریز یزد خدمت کرده است.

دکتر ناظمیان در سال ۱۳۹۲ در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی، زیبایی فک و صورت، دست و میکروسکوپی، تحصیل و به مدت ۳ سال در بیمارستان ۱۵ خرداد تهران طبابت کرده است.

ایشان اکنون به عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک به انجام عمل های زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی، پروتز، لیفت و کوچک کردن سینه ها، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی، براکیوپلاستی و … می پردازد.

مقالات مرتبط
جراحی بینی و هر آنچه باید بدانید

جراحی بینی و هر آنچه باید بدانید

جراحی بینی که با عنوان راینوپلاستی شناخته می شود، به بهبود هارمونی و تناسب اجزای صورت با بینی کمک می کند. امکان اصلاح مشکلات تنفسی ایجاد شده در پی نقایص ساختاری با این روش جراحی نیز وجود دارد.

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

بینی گوشتی دارای پوست ضخیم و غضروف ضعیف و نازک است. روش های قدیمی جراحی تاثیر مثبتی در نتیجه جراحی بینی گوشتی نداشته زیرا با تراشیدن غضروف ها.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 4 =