دکتر محمود ناظمیان » لاغری و پیکر تراشی » لیپوماتیک غبغب در تهران
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

لیپوماتیک غبغب در تهران

آیا می توان با روش های جراحی صورت را لاغر و خوش فرم کرد ؟

آیا راهی برای کاهش غبغب زیر گلو وجود دارد ؟

آیا می توان گردی و چاقی صورت را برطرف نمود ؟

در پاسخ به افرادی که سوالات بسیاری برای لاغری صورت دارند باید گفت که بله ، به کمک لیپوماتیک غبغب می توانید صورتی زیبا و استخوانی تر را داشته باشید .

 

چاقی صورت

همانطور که می دانید با افزایش چربی بدن ، فرد دچار اضافه وزن می شود و تمامی اندام های بدن را درگیر می سازد . یکی از اندام هایی که بسیار درگیر اضافه وزن می شود و تغییرات بزرگی را برای فرد در پی دارد ، چاقی صورت می باشد . با چاقی صورت فرد بزرگتر از سن معمول خود به نظر خواهد آمد و البته چهره بزرگ و گرد ایشان می تواند بسیاری از زیبایی های چهره را بپوشاند .

نگرانی افراد از چاقی صورت زمانی زیاد می شود که در ناحیه غبغب شاهد تجمع چربی باشند .

تجمع چربی در غبغب می تواند ظاهر ناخوشایندی را ایجاد نماید که  تحمل آن برای فرد نا ممکن باشد .

بنابراین برای لاغری صورت و روش هایی که برای این منظور ارائه شده است باید اقدامات لازم انجام شود تا فرد به چهره ای زیباتر و بدون غبغب دست پیدا کند .

لیپوماتیک غبغب

همانطور که بیان شد ، به کمک لیپوماتیک می توان بخش زیادی از چربی های غبغب را بیرون کشید و با ایجاد فرم بهتر در ناحیه مذکور لاغری موضعی در ناحیه غبغب را ایجاد نمود . این روش که بسیار ایده آل و کار آمد می باشد می تواند نقش به سزایی در جوانسازی صورت داشته باشد .

لیپوماتیک یک دستگاه لاغری است که می تواند چربی های نواحی مختلف بدن را از طریق یک میله ی فلزی به بیرون از بدن و در یک مخزن چربی استریل هداست نماید . استفاده از این دستگاه بیشتر برای لاغری شکم و پهلو ها مورد استفاده می باشد اما میتوان برای لاغری بازوها و یا ران نیز از آن استفاده نمود . این روش مفید لاغری که می تواند اثرات مستقیم در چربی های موضعی داشته باشد می تواند در لاغری صورت نیز مورد استفاده قرار بگیرد .

با استفاده از لیپوماتیک و ایجاد بی حسی موضعی در ناحیه غبغب از طریق یک شکاف بسیار کوچک در ناحیه غبغب میله ی کانولا که به دستگاه لیپوماتیک متصل است وارد غبغب شده و چربی های زیر پوست را به خوبی از ناحیه غبغب بیرون می کشد . این تکنیک که در حقیقت به صورت همزمان چربی ها را کاهش می دهد و باعث لاغری موضعی می شود می تواند فرم دهی بهتر و زیبا تری به چهره تان بدهد .

از این رو بسیاری از افراد برای از بین بردن چاقی غبغب و افتادگی چربی در این ناحیه از روش لیپوماتیک کمک میگیرند تا بتوانند چهره ای زیبا تر و لاغر تر داشته باشند .

 

ماندگاری لیپوماتیک غبغب

با انجام لیپوماتیک در ناحیه غبغب بسیاری از افراد نگران بازگشت چربی در این ناحیه می باشند . اما باید یک مزیت بسیار شگفت انگیز لیپوماتیک را بدانید و آن این است که لاغری با لیپوماتیک یک روش دائم است و چون از تعداد سلول های چربی در این نواحی می کاهد . حتی بعد از افزایش وزن ، فرد دچار چاقی در منطقه ی لیپوماتیک شده نمی شود  و یا افزایش حجم به میزان بسیار کمی خواهد بود .

بنابراین در ناحیه لیپوماتیک شده لاغری به صورت دائمی بوده و بازگشت چربی در آن اتفاق نمی افتد .

بیهوشی در لیپوماتیک غبغب

برای انجام لیپوماتیک غبغب نیاز است تا فرد بی حسی موضعی و یا در برخی از موارد بیهوشی عمومی انجام دهد . این جراحی کم تهاجم بوده و به سرعت قابل انجام است . می توانید مشاوره های لازم در خصوص لاغری با لیپوماتیک را از بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دریافت نمایید . با توجه به اهمیت این جراحی باید در زمان مراجعه برای لیپوماتیک آزمایشات لازم را در اختیار داشته باشید . بدون استرس و اضطراب نسبت به این جراحی اقدام نمایید و مطمئن باشید که زیبایی شما بعد از انجام این جراحی بسیار چشمگیر و دو چندان خواهد شد .

عمل لیپوماتیک غبغب برای چه کسانی مناسب است؟

معمولاً کسانی برای انجام عمل لیپوماتیک غبغب اقدام می کنند که دارای مقدار زیادی چربی و پوست اضافه در ناحیه ی زیر چانه ی خود هستند.

مهم ترین عاملی که سبب ایجاد غبغب می شود، چاقی فرد است و این قسمت به علت این که تحرک کمی دارد، بهترین ناحیه برای ماندگار شدن چربی است.

همچنین افرادی که دارای سن بالایی هستند مقدار کم چربی در این ناحیه نیز به علت افتادگی غبغب بیشتر به چشم می آید.

و بهترین روش برای درمان آن و رفع پوست و چربی اضافی در آن، لیپوماتیک غبغب است.

ممکن است این مشکلات کاملاً ژنتیکی باشد و در هر سن و وزنی ایجاد شود.

 

دکتر محمود ناظمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از سال ۸۶ در رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بوده است و در سال های ۹۰ الی ۹۲ به عنوان جراح عمومی در شهر مهریز یزد خدمت کرده است.

دکتر ناظمیان در سال ۱۳۹۲ در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی، زیبایی فک و صورت، دست و میکروسکوپی، تحصیل و به مدت ۳ سال در بیمارستان ۱۵ خرداد تهران طبابت کرده است.

یشان اکنون به عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک به انجام عمل های زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی، پروتز، لیفت و کوچک کردن سینه ها، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی، براکیوپلاستی و … می پردازد.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *