دکتر محمود ناظمیان » BestBuy » لیپوماتیک پهلو
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

لیپوماتیک پهلو

لیپوماتیک پهلو

 

لیپوماتیک پهلوها تاثیر به سزایی در اندام شما خواهد داشت . لیپوماتیک پهلو جزو روش های لاغری موضعی می باشد . زیرا این ناحیه از بدن به سختی دچار تغییر سایز خواهد شد و بسیاری از ریاضت های غذایی و ورزشی را می طلبد تا تنها چند سانت از حجم آن کم شود .

یکی از راه های موثر و موفق برای از بین بردن چربی های ناحیه پهلو ساکشن کردن چربی های این اندام و از بین بردن برجستگی آن است .

لیپوماتیک یکی از بهترین روش های ارائه شده برای لاغری موضعی است که می تواند با کمترین هزینه و بالاترین سرعت این اقدام را انجام دهد .

 

روش لیپوماتیک پهلو

لیپوماتیک پهلو ها برای افرادی مناسب است که شکم های صافی دارند اما پهلو های آن ها بیرون زده و برجسته است . تجمع چربی در این دسته افراد در ناحیه پهلو می باشد که می تواند ظاهر اندام آن ها را بسیار چاق و بد فرم نشان دهد .

از طرفی برخی از افراد بعد از مدت ها ورزش و رعایت رژیم غذایی متوجه می شوند که چربی این ناحیه از بدن آن ها بسیار سفت شده و یا از بین نخواهد رفت . از این رو به دنبال روشی برای از بین بردن چربی پهلو ها خواهند بود .

همچنین ممکن است فرد با از بین بردن چربی های این ناحیه برای پوشیدن شلوار و دامن های متناسب و ایده آل خود استفاده نماید.

در هر صورت لیپوماتیک بهترین پیشنهاد ما برای رسیدنب ه ایده آل های ذهنی تان است .

لیپوماتیک بسیار ایمن ، سریع و کم تهاجم است و بدون ایجاد برش و یا جراحت می تواند اندام ایده آل را به شما هدیه دهد .

لیپوماتیک چیست ؟

لاغری به روش لیپوماتیک امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است از این رو می توان گفت که لیپوماتیک می تواند با یک انقلاب برای زیبایی اندام همراه باشد .

لیپوماتیک در حقیقت یک دستگاه لاغری است کهمجهز به یک لوله ی بسیار نازک و هوزشمند است که با ایجاد ارتعاش و ضربه سلول های چربی را از درون اندام های پر چربی بیرون می کشد و باعث ایجاد لاغری موضعی می شود.

همانطور که می دانید برای از بین بردن یک کیلو گرم چربی نیاز است تا میزان قابل توجهی کالری مصرف کنید و یا اینکه ورزش های سنگین انجام دهید و البته این نکته برای لاغری موضعی قابل اطمینان نیست زیرا ممکن است ورزن کاهش یابد اما نقاطی که مد نظر فرد است دچار کاهش سایز نشود .

بسیاری از افراد را می بینیم که اندام ایده آل و وزن مناسبی دارند اما از چاقی پهلو ها رنج می برند . این چاقی موضعی تناسب اندام فرد را تحت تاثیر قرار می دهد و مانع از آن می شود که لباس های مورد علاقه خود را به تن کند و یا از نداشتن اندام ایده دآل و به اصطلاح خوش فرم نار اضی است .

همچنین لاغری موضعی با کاشه وزن فرد میسر نخواهد شد بنابراین روش های جراحی مناسب ترین روش برای داشتن اندام ایده آل در افرادی است که دارای چاقی موضعی هستند .

از این رو به افرادی که لاغر هستند اما اقی ناحیه پهلو دارند توصیه می شود که به کمک لیپوماتیک چربی های این ناحیه را از بین ببرند و از اندام زیبا و ایده آل خود لذت ببرند .

تزریق چربی لیپوماتیک به بدن

یکی از مزایای لیپوماتیک این است که می توان چربی تزریق شده را بعد از لیپواتیک به اندام های دیگر منتقل نمود . برای مثال می توان چربی ناحیه هلو را به سینه ها و یا باسن تزریق کرد . نواحی که می توان تزریق چربی در آن ها انجام داد شامل :

  • صورت
  • دست ها
  • بازوها
  • سینه ها
  • باسن
  • ساق پا

می باشد . شما می توانید با این اقدام پیکر تراشی را انجام دهید . یعنی چربی های اضافی شکم و پهلو را بیرون کشیده و به اندام هایی مانند سینه و یا باسن که کوچک هستند تزریق نمایید .

 

زمان انجام لیپوماتیک

برای انجام لیپوماتیک نیاز به یک جلسه درمان دارید . این جراحی که کم تهاجم بوده و با ایجاد یک شکاف بسیار کوچک  حدود یک سانتی متر انجام می شود ، بدون نیاز به بستری در بیمارستان و یا کلینیک بوده و هیچ اسیبی به متقاضی وارد نمی نماید . زمان انجام جراحی بسته به نوع جراحی شما دارد اگر نیاز به تزریق چربی به اندام های دیگر باشد زمان جراحی نیز افزایش می یابد اما برای تخلیه چربی های ناحیه پهلو حدودا 1 ساعت زمان لازم است .

 

یکی از امن ترین روش ها برای از بین بردن چربی لیپوماتیک است که فرد را بعد از جراحی راضی و خوشنود می سازد . دوره نقاهت در این جراحی بسیار کوتاه است و فرد می تواند از فردای روز جراحی فعالیت های روزمره خود را آغاز نماید .

 

لیپوماتیک پهلو دارای چه نتایجی است ؟

لیپوماتیک پهلو باعث کاهش سایز دور شکم می شود و شما می توانید لباس های ایده آل تان را به تن کنید . از بین رفتن چربی های این ناحیه به صورت دائم بوده و اگر ورزش کردن و رعایت رژیم غذایی را ادامه دهید هرگز این ناحیه دچار چاقی مجدد نخواهد شد . حتی اگر این چاقی موضعی موروثی باشد .

دکتر محمود ناظمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از سال ۸۶ در رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بوده است و در سال های ۹۰ الی ۹۲ به عنوان جراح عمومی در شهر مهریز یزد خدمت کرده است.

دکتر ناظمیان در سال ۱۳۹۲ در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی، زیبایی فک و صورت، دست و میکروسکوپی، تحصیل و به مدت ۳ سال در بیمارستان ۱۵ خرداد تهران طبابت کرده است.

یشان اکنون به عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک به انجام عمل های زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی، پروتز، لیفت و کوچک کردن سینه ها، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی، براکیوپلاستی و … می پردازد.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *