سوالات متداول

لیپوماتیک بهتر است یا لیپوساکشن؟<br />

روش لیپوماتیک جدیدترین روش تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا متفاوت و باور نکردنی در مقایسه با روش های تخلیه چربی مانند لیپوساکشن است. اما اگر مقدار چربی در ناحیه ای از بدن زیاد باشد باید لیپوساکشن را برای بیمار تجویز کرد. در هر دو صورت سلیقه و نظر بیمار در اولویت قرار دارد.

آیا جراحی ابدومینوپلاستی بازگشت پذیر است؟<br />

خیر، در صورتی که بعد از جراحی ابدومینوپلاستی از یک رژیم غذایی مناسب تبعیت کنید و فعالیت را در شیوه ی زندگی خود بگنجانید، به هیچ وجه چربی های اضافی باز نخواهد گشت.

آیا امکان افتادگی بینی بعد از جراحی زیبایی بینی وجود دارد؟<br />

در واقع عامل افتادگی بینی بعد از عمل، به تکنیک و مهارت جراح پلاستیک بستگی دارد. اگر جراح مکانیسم هایی که نوک بینی را در جای خود نگه می دارد بشناسد و در حین جراحی بر تقویت این مکانیسم ها تلاش کند، نوک بینی دچار افتادگی نخواهد شد.

آیا جراحی بینی با لیزر حقیقت دارد؟<br />

جراحی بینی با لیزر موضوعی است که تنها جنبه ی تبلیغاتی دارد و به هیچ وجه امکان پذیر نیست. فقط از لیزر می توان برای برش اولیه استفاده کرد. در مورد این موضوع هم باید اشاره کنیم که  برش لیزری هیچ ارجحیتی نسبت به برش با تیغ جراحی ندارد.

دکتر جان چند درصد بینی گوشتی به حالت اولیه باز نمی گردد؟<br />

موضوع برگشت پذیری بینی گوشتی، باوری اشتباه در بین افراد می باشد. بینی گوشتی بی بازگشت است به شرط آن که توسط پزشک حاذق انجام شود و مراقبت های بعد از جراحی کامل و بی نقص اجرا شوند.

اطلاعات این صفحه در درست تکمیل و بروزرسانی می باشد.